דלג לתפריט ראשי דלג לתפריט תחתון דלג לתוכן מפת אתר

גודל טקסט

ביטוח חיים

ביטוח חיים

ללא ספק, המשפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיים של כולנו. לכן, הבטיחו לכם ולמשפחתיכם ביטחון כלכלי לכל צרה שעשויה לבוא

ביטוח חיים - תמונה של אבא ובת משחקים

על מנת לשמור על המשכיות הכלכלית יש להיערך לכך מבעוד מועד. פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות, אובדן כושר עבודה ונכות מעניקות את הסכומים הדרושים על מנת להבטיח את רווחת המשפחה ויציבותה הכלכלית לעתיד גם בזמנים קשים.

ביטוח חיים למקרה מוות

מקרה מוות, חלילה, עלול להשאיר את יקיריך ללא מקור הכנסה. פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) מבטיחות בסיס כלכלי לך ולמשפחה במקרה של אסון. אז למה לקחת סיכון?
פוליסות ביטוח חיים למקרה מוות מעניקות לך את הסכומים הדרושים על מנת להבטיח את רווחת המשפחה ויציבותה הכלכלית לעתיד גם בזמנים קשים

ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה

תאונה או מחלה עלולות למנוע ממך לעבוד ולהתפרנס. ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה או נכות מאפשר לך למצוא את הפתרון המתאים ביותר בשבילך ובשביל משפחתך.

ביטוח חיים למקרה של נכות

תאונה עלולה לעצור את מרוץ החיים ולגרום, בנוסף לכאב הפיזי והנפשי, להוצאות כספיות גבוהות ולמגבלה גופנית שפוגעת ביכולת לעבוד ולהתפרנס, ואף לנכות קבועה. ביטוח נכות מתאונה מבטיח לך סכום כסף חד פעמי במקרה של נכות קבועה כתוצאה מתאונה היכול לסייע לך ולמשפחתך לשאת בהוצאות הנגרמות כתוצאה מנכות. במקרה של נכות חלקית קבועה, ישולם חלק יחסי מסכום הפיצוי שנרכש בתוכנית, בהתאם לתנאי התוכנית